چگونگی تنظیمات منو در یخچال های الکترواستیل مدل ESA27

چگونگی تنظیمات منو در یخچال های الکترواستیل مدل ESA27 

سایت دیفراست www.defrost.ir مرجع تعمیرکاران لوازم خانگی

کانال تلگرام گروه تولیدی دیفراست

Telegram.me/defrostgrop

باما همراه شوید

 

در هنگام نصب و راه اندازی محصولات ESA27 اقدامات زیر انجام پذیرد همچنین برای محصولاتی که نمایش E6 دارند نیز اقدامات مذکور انجام پذیرد:

برای ورود به منوی تنظیمات :

_ ابتدا کلید داخل برد سقف را فشار میدهیم ؛ با فشردن کلید sw1 که روی برد(main board) می باشد، چراغ های lock , super cool , vacation و… روشن شده که بیانگر ورود به وضعیت انتخاب لیست می باشد. این وضعیت با نمایش 1 تا … 31 ادامه می یابد.

_ با استفاده از کلید سوپرکول منو را تغییر میدهیم تا به منوی مورد نظر برسیم.

_ با استفاده از کلید free.temp و ref.temp میتوان تنظیمات را تغییر داد.

_ پس از دستیابی به تنظیمات مورد نظر با فشردن کلید AMB تنظیم مورد نظر ذخیره شده، و سیستم به لیست بعدی میرود و برای خروج از تنظیمات کافی است مجددا کلید sw1 را فشار دهیم.

برای تنظیمات مورد نظر جهت E6 و صدای فن :

1- منوی 5 از عدد 34+ فعلی به 28+ تغییر کند (یعنی ابتدا کلید سوپرکول را چندبار فشار میدهیم تا در قسمت بالا، عدد 5 که نشان دهنده منوی 5 است نمایش داده شود و در پایین عدد 34 که نمایش دهنده محتویات منوی 5 است نشان داده شود و آن 34 را به 28 تغییر میدهیم)

2- منوی 29 از 1600 فعلی به 1900 تغییر کند.

3- منوی 31 از 500 فعلی به 2000 تغییر کند( دقت شود عدد هزارگان نمایشگر پایین ، پایین به بالا منتقل میشود یعنی عدد 2 مربوط به 2000 به کنار عدد بالا یعنی 31 منتقل میشود و بالا 312 میشود.)

4- آب بندی کانال هوایی (درخصوص محصولاتی که برای تعمیر مراجعه میشود) تقویت شود، در صورتیکه برفک و یخ زدگی روی اواپراتور موجود بود.

علاوه بر تغییرات بالا در منوی 14 عدد منو به 6 تغییر کند.

در صورتیکه یخ زدگی در کف تشتک مشاهده شد و موجب آبریزی کف فریزر میشد :

  • علاوه بر تغییر منوهای مربوط به E6 و برفک بایستی منو 25 از 720 فعلی به 360 تغییر کن.

  • منوی 26 از 1 به 15 تغییر کند.

در کل پس از تغییر منوها جهت ذخیره کردن باید حتما مجددا کلید داخل برد سقف SW1 فشار داده شود.

85 نظر

  1. ببخشید بخچال esar24یخچال خالی بدون فریزر نمایشگر کوچک این یخچال در داروخانه کار میکنه قبلا درست بوده دما را مبخواهند بین چهار تا هفت باشه الان رفته روی منهای سه و چهار و ده درجه سنسور عوض کردم جابجا کردم الان پتانسومتری با سنسور سری کردم و دما را نتظیم کردم بهتر سده وای درست نشده دما میاد روی سه درجه و اف میکته و روشن شدن ده درجه تفاضل خبلی زباد هست مشکل از چی هست ایا توی منو جایی برای تفاضل تعریف شده که ابن قدر اخنلاف خاموش و روشن شدن کمپرسور نداشنه باشه

  2. سلام یخچال ما مدل es34 هست و تازه خریدیم ‘ بعضی وقت ها روی صفحه نمایشگر یه شکل مثل یه دانه برف داره که بعضی وقت ها چشمک میزنه بعدش دیگه چشمک نمیزنه و فقط ثابت روشن میمونه معنی کارش چیه!

    • درود
      لطفا به دفترچه راهنمای محصول مراجعه نمایید. ایراد فنی وجود ندارد احتمالا یکی از دکمه ها را به طور اتفاقی فعال یا غیرفعال نموده اید.

  3. سلام اقا من یخچالمو هرجوری تراز میکنم صدا میده مشکلش چی میتونه باشه ؟؟

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*