راهنمای تنظیم دستی برد یخچال فریزرهای پارس

سایت دیفراست www.defrost.ir مرجع تعمیرکاران لوازم خانگی

برای عضویت در کانال تلگرام ما ؛ روی نوشته زیر کلیک نمایید

(کافی است برنامه ی تلگرام را روی کامپیوتر خود نصب نمایید تا با کلیک روی نوشته ی زیر مستقیما به کانال تلگرام ما بپیوندید)

کانال تلگرام گروه تولیدی دیفراست

defrostgrop@

 

راهنمای بردهای پارس:

  عملکرد محافظ داخلی ترموستات:

پس از اتصال فریزر به برق، صفحه ی نمایش ترموستات علامت dE را نمایش میدهد که مخفف delay به معنای زمان تاخیر میباشد. زمان تاخیر برد ۴ دقیقه طول میکشد. اگر در طول این مدت برق شهر با نوسان شدید مواجه شود ترموستات روشن نمیشود. برای بیرون آمدن دستی از زمان تاخیر؛ دکمه on/off فریزر را به مدت ۵ ثانیه فشرده کرده ؛ در این حالت ترموستات بصورت دستی از زمان تاخیر خارج شده و عملکرد عادی دستگاه شروع میشود. اگر در طول ۴ دقیقه زمان تاخیر ؛ ترموستات بصورت دستی از زمان تاخیر خارج نشود؛ پس از پایان ۴ دقیقه بصورت اتومات از زمان تاخیر خارج شده و صفحه نمایش دمای داخل فریزر را نمایش خواهد داد.

  قابلیت تنظیم زمان انجماد سریع:

در بردهای پارس؛ بجز برد کمبی با شیر برقی؛ زمان انجماد سریع فریزر قابل تنظیم میباشد.
نحوه ی تنظیم زمان انجماد سریع بدین صورت میباشد که بعد از فشردن دکمه ی supper یا همان انجماد سریع؛ صفحه ی نمایش ترموستات زمان تنظیمی را بصورت چشمک زن نمایش میدهد. در این حالت با کلید های کم و زیاد تنظیم دما، زمان انجماد سریع از یک تا دوازده ساعت تنظیم میشود. پس از ۵ ثانیه اگر زمان انجماد سریع با کلیدهای کم و زیاد دما تنظیم نشود؛ صفحه ی نمایش از حالت چشمک زن خارج شده و دمای داخل فریزر را نمایش میدهد.

♦ توجه : 

زمان پیش فرض برای حالت انجماد سریع یک ساعت میباشد. در صورت عدم تنظیم‌زمان؛ فریزر پس از یک ساعت از حالت انجماد سریع خارج میشود.

 

 

برای خرید انواع بردهای یخچال فریزرهای ایرانی و تولید داخل به فروشگاه دیفراست یدک مراجعه نمایید

لینک قسمت بردهای فروشگاه

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*